Ikviens grib uzturēties sakoptā un tīrā vidē, tieši tādēļ rūpes par telpām ir nozīmīgas gan Jūsu dzīvesvietā, gan uzņēmuma ofisā. Diemžēl, tas ne vienmēr ir viegli veicams uzdevums. Liels palīgs ir Berendsen serviss, kam piedāvājumā ir gan dažādi kokvilnas un citu materiālu paklāji ar gumijas apakšu, gan higiēnas piederumi un mopu noma.

 

NEILONA GRĪDAS PAKLĀJI, GUMIJAS PAKLĀJI, LOGO PAKLĀJI, KĀ ARĪ CITI RISINĀJUMI PATĪKAMAI UN DROŠAI VIDEI UZŅĒMUMOS

Lai cik dīvaini tas neliktos, paklājs var veikt lielas pārmaiņas Jūsu uzņēmumā vai mājvietā! Berendsen paklāji ar gumijas apakšu kalpo ne tikai pratiskiem risinājumiem, bet ir arī vizuāli pievilcīgi. Piemēram, kokvilnas paklājiem ir iespējams izvēlēties gan izmēru, gan interesantu dizainu, tā pielāgojot paklāju sava uzņēmuma vīzijai. Pie tam, Berendsen paklāju serviss iekļauj regulāru paklāju nomaiņu un apkopi, lai Jūsu ofisā vienmēr valdītu tīrība!

 

MOPS – EFEKTĪVS PALĪGS TĪRĀM GRĪDĀM

Vai Jūs uzņēmuma telpu grīdām veicat gan sauso, gan mitro tīrīšanu? Jūsu higiēnas aprīkojuma skapī arī noteikti atrodas vairākas slotas un lupatas. Berendsen mopi ir lielisks risinājums – tā mikrošķiedras materiāls ļauj veikt gan sauso, gan mitro tīrīšanu, turklāt nav nepieciešams pievienot papildu ķīmiskos tīrīšanas līdzekļus. Šis materiāls veikli notīra dažādus traipus – pēdu atstātus nospiedumus, dubļus, izlietus šķidrumus, lipīgas vielas, kā arī taukus un eļļu. Tieši tādēļ šis mops ir tik noderīgs un pieprasīts gan uzņēmumu telpām, gan slimnīcām, skolām, sporta zālēm un citām iestādēm. Mops ir veidots no bārkstīm, taču mikrošķiedras materiāls neļauj tām samudžināties un palīdz izžūt daudz veiklāk. Berendsen mopu serviss ļauj samazināt gan iztērēto laiku, gan naudu – Jums vairs nav jāuztraucas par mopu uzturēšanu un tīrīšanu, jo to izdara Berendsen darbinieki. Jūs varat izvēlēties saviem tīrīšanas paradumiem atbilstošu laika periodu, kad mopus ir nepieciešams mainīt, piemēram, ik pēc nedēļas vai tikai vienreiz mēnesī, un Berendsen savāks netīros mopus, atstājot vietā jaunus un svaigus. Tieši tādēļ šī izvēle ir tik ērta – Jūs varat koncentrēties uz uzdevumiem, kas uzņēmumā ir tiešām svarīgi!

 

Ienāciet Berendsen mājaslapā http://www.berendsen.lv/, iepazīstieties ar produktiem un uzziniet, kā Jums var noderēt dažādais higiēnas aprīkojums, piemēram, paklāji ar gumijas apakšu. Veidojiet tīru vidi jau šodien!