Visi auto īpašnieki zina, cik cik svarīgi ir apdrošināt auto. Ja arī Tev būtiska auto apdrošināšana, ielūkojies iizi.lv piedāvājumā, kur nopērkama gan izdevīga octa polise, gan arī pieejama kasko apdrošināšana. Turklāt apdrošināšanu ērti iespējams noformēt iizi.lv mājaslapā.

Octa ir sauszemes transportlīdzekļa īpašnieka civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana. Kā to nosaka Octa likums, Octa polise sedz zaudējumus, ko transportlīdzekļa vadītājs ir nodarījis trešās personas veselībai vai īpašumam ceļu satiksmes negadījumā, kas noticis viņa vainas dēļ.  Octa sedz personai nodarītus zaudējumus līdz 5 000 000 eiro neatkarīgi no cietušo personu skaita, bet mantai līdz 1 000 000 eiro neatkarīgi no trešo personu skaita. Vairāk uzzini klikšķinot šeit!

KO PAREDZ OCTA LIKUMS?

Apdrošināšanas kārtību nosaka Octa likums. Octa likums reglamentē tiesiskās attiecības starp sauszemes transportlīdzekļu īpašniekiem un apdrošinātājiem . Octa likums norāda, ka ir vairāki apdrošināšanas līguma veidi – standartlīgums, kompleksais līgums, grupas līgums, robežapdrošināšanas līgums, starptautiskais civiltiesiskās atbildības obligātās apdrošināšanas līgums jeb Zaļā karte.

KASKO APDROŠINĀŠANA

Otrs auto apdrošināšanas veids ir Kasko. Tā nav obligāta prasība, taču jāņem vērā- ja transportlīdzeklis nopirkts līzingā vai kredītā, tad Kasko ir nepieciešama obligāti. Kasko apdrošināšana nodrošina to zaudējumu kompensāciju, kas radušies automašīnai Tevis radītā ceļu satiksmes negadījumā vai arī automašīnas apzagšanas vai nelikumīgas aizdzīšanas situācijā. Kasko apdrošināšana pieejama ne tikai vieglajām automašīnām, bet arī motocikliem, autobusiem un kravas auto.

Iizi.lv iespējams nopirkt arī Kasko. To visvienkāršāk palīdzēs veikt Kasko kalkulators. Kasko kalkulators ātri un vienkārši palīdzēs aprēķināt Iizi.lv piedāvājuma izmaksas. To var izdarīt, ievadot dažus datus, piemēram, transportlīdzekļa reģistrācijas numuru, reģistrācijas apliecības numuru, teritoriju, polises sākuma datumu , kā arī citus. Kasko kalkulators – ērta un ātra iespēja iepazīties ar iizi.lv piedāvājumu.

KONSULTĀCIJAS UN DARBSIIIZI.LV STRĀDĀ KLIENTA INTERESĒS

Iizi.lv piedāvājumā ne tikai Octa polise un Kasko, bet arī citi apdrošināšanas varianti – ceļojumu apdrošināšana, īpašumu un negadījumu apdrošināšana. Iizi.lv saviem klientiem nodrošina atbalstu vienmēr, kad noticis negadījums. Tu saņemsi ātru un profesionālu situācijas novērtējumu, kā arī skaidrojumu vai notikušais negadījums ir apdrošināšanas gadījums. Nav būtiski  vai negadījums ir vai nav apdrošināšanas negadījums – apdrošinātājs ieteiks kā rīkoties, lai pēc iespējas mazinātu zaudējumus, lai atrāk atjaunotu objektu vai atrisinātu problēmsituāciju un, protams, kā pēc iespējas ātrāk saņemt pilnu apdrošināšanas atlīdzību.

Iizi.lv – apdrošinātājs, kam var uzticēties. Izdevīga Octa polise, Kasko un Kasko kalkulators, kā arī citas priekšrocības. Ieskatiesun uzzini vairāk – www.iizi.lv.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *