dāvana vīrietimDavanuserviss.lv ir Latvijā labi pazīstams e-veikals, kur var izvēlēties dāvanu kartes, kuras izraisīs tās saņēmējam pārsteidzoši spilgtas emocijas. Ienāc interneta veikalā Davanuserviss.lv, ja vajadzīga dāvanu karte otrajai pusītei vai draugiem – e-veikala piedāvājumā ir gan fotosesija draudzenēm, gan interesanta dāvana vīrietim, gan relaksējošas procedūras tādās vietās, kā “Piena muiža” vai Jurmala SPA Hotel. Davanuserviss.lv piedāvā nopirkt pārsteigumu dāvanu vīrietim, sievietei vai bērnam ātri un vienkārši, turklāt dāvanu kartes dos iespēju to saņēmējam izdzīvot vēl nebijušas izjūtas.

FOTOSESIJA, KAS PAMODINĀS TAVĀ DRAUDZENĒ DĪVU

Laba dāvana katrai dāmai būs fotosesija, kā laikā iespējams izcelt savu iekšējo fotomodeli. Fotosesija ir ne vien labs vakara aizvadīšanas veids kopā ar draugiem, bet ļaus piefiksēt arī kādus dzīvē īpašus mirkļus. Fotosesija varētu būt lielisks turpinājums skolas izlaidumam, vai iesākums vecmeitu ballītei, bet fotosesija gaidību laikā var iemūžināt nākotnei brīdi pirms brīnuma. Katrā ziņā, jebkura fotosesija, papildināta ar krāšņu kosmētiku, darīs priecīgu un sasildīs dāmas sirdi. Davanuserviss.lv ir pieejamas dāvanu kartes visdažādākajām fotosesijām gan telpās, gan ārpus telpām.

ĪSTĀ DĀVANA VĪRIETIM BŪS AIZRAUJOŠA

Ja dāvanas sievietei var atrast gandrīz vai jebkurā iepirkšanās vietā, tad dāvana vīrietim var sagādāt vismaz nelielas grūtības. Tāpēc Davanuserviss.lv rūpējas par to, lai atbilstošākā dāvana vīrietim varētu tikt atrasta vien ar dažu soļu palīdzību. Kā piemēram, izbrauciens ar vučko būtu laba dāvana vīrietim, kas mīl ātrumu un aizraujošas sajūtas, taču vīna izgatavošanas apmācības ir interesanta dāvana vīrietim, kurš grib kaut ko veidot paša spēkiem. Ienāc Davanuserviss.lv un īsā laikā atradīsi dāvanu kartes, kas spēs iepriecināt vīru, brāli vai tēvu.

PIENA MUIŽA ĻAUJ IZBAUDĪT SPA PROCEDŪRAS UN NAKTSMĀJAS

Ja meklējat dāvanu karti, kas būtu vairāk ar uzsvaru uz atpūšanos, nevis aktīvo atpūtu, tad nomierinošas programmas atpūtas kompleksā “Piena muiža” ir īstā dāvana. “Piena muiža” sniedz ne tikai parastas SPA procedūras, bet arī viesnīcas pakalpojumus, pirts apmeklējumu un ēdināšanu mājīgā krodziņā. Bez tam “Piena muiža” mīļi uzņems visu veidu atpūtniekus – gan vienus, gan pārus, gan draugu kompānijas. Ja Jūs gribat kādu lutināt ar atpūtu, tad dāvanu kartes no viesu nama “Piena muiža” ir īstā lieta, kuru nopirkt interneta iepirkšanās vietnē Davanuserviss.lv!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *