Ikviens autovadītājs zina, cik nozīmīga ir auto apdrošināšana. Ja arī Tev būtiska auto apdrošināšana, ieskaties iizi.lv piedāvājumā, kur iegādājama gan octa polise, gan arī pieejama kasko apdrošināšana. Turklāt apdrošināšanu ērti var noformēt iizi.lv mājaslapā.

Octa likums paredz, ka ikvienam transportlīdzekļa īpašniekam obligāti nepieciešama Octa polise. Octa ir obligātā civiltiesiskā transportlīdzekļa apdrošināšana. Bez Octa apdrošināšanas transportlīdzeklim nav tiesību piedalīties ceļu satiksmē. To, cik izmaksās Octa polise, nosaka vairāki faktori, piemēram, transportlīdzekļa veids, izmantošanas mērķis un reģistrācijas vieta.

Vairāk informācijas- https://www.iizi.lv/lv/octa!

APDROŠINĀŠANAS KĀRTĪBA

Apdrošināšanas kārtību regulē Octa likums. Octa likums reglamentē tiesiskās attiecības starp sauszemes transportlīdzekļu īpašniekiem un apdrošinātājiem sakarā ar transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligāto apdrošināšanu nolūkā aizsargāt ceļu satiksmes negadījumos cietušo mantiskās intereses. Octa likums norāda, ka ir vairāki apdrošināšanas līguma veidi – standartlīgums, kompleksais līgums, grupas līgums, robežapdrošināšanas līgums, starptautiskais civiltiesiskās atbildības obligātās apdrošināšanas līgums jeb Zaļā karte.

KASKO KALKULATORS – ĒRTS VEIDS, KĀ IEPAZĪTIES AR APDROŠINĀTĀJA PIEDĀVĀJUMU

Vēl viens transportlīdzekļu apdrošināšanas veids – Kasko . Šī apdrošināšana kompensē zaudējumus, kas radušies automašīnai Tevis izraisītā ceļu satiksmes negadījumā vai gadījumā, ja automašīna tiks apzagta vai nelikumīgi aizbraukta. Kasko atlīdzina izmaksas, kas saistītas ar automašīnas remontu. Kasko apdrošināšanas iegāde nav obligāta prasība, taču, ja auto pirkts līzingā vai kredītā, tad polises iegāde ir obligāta . Kasko apdrošināšana ir pieejama plašam transportlīdzekļu lokam – ne tikai vieglajām automašīnām, bet arī kravas automašīnām, autobusiem, traktoru tehnikai, motocikliem.

Iizi.lv iespējams iegādāties arī Kasko. To visvienkāršāk palīdzēs veikt Kasko kalkulators. Kasko kalkulators ātri un vienkārši palīdzēs aprēķināt Iizi.lv piedāvājuma cenu. To var izdarīt, ievadot prasītos datus, piemēram, transportlīdzekļa reģistrācijas numuru, reģistrācijas apliecības numuru, teritoriju, polises sākuma datumu un citus. Kasko kalkulators – ērta un ātra iespēja iepazīties ar iizi.lv piedāvājumu.

KONSULTĀCIJAS UN DARBSIIIZI.LV STRĀDĀ KLIENTA INTERESĒS

Iizi.lv piedāvājumā ne vien Octa polise un Kasko, bet arī citi apdrošināšanas varianti – ceļojumu apdrošināšana, īpašumu un negadījumu apdrošināšana. Iizi.lv saviem klientiem sniedz atbalstu vienmēr, kad noticis negadījums. Tu saņemsi ātru un profesionālu situācijas novērtējumu, kā arī skaidrojumu vai notikušais negadījums ir apdrošināšanas gadījums. Neatkarīgi no tā  vai negadījums ir vai nav apdrošināšanas negadījums – apdrošinātājs ieteiks labāko rīcību, lai samazinātu zaudējumus, lai atrāk atjaunotu objektu vai atrisinātu problēmsituāciju un, protams, iespējami ātri saņemtu pilnu apdrošināšanas atlīdzību.

Iizi.lv – drošs risinājums . Izdevīga Octa polise, Kasko un Kasko kalkulators, kā arī citas priekšrocības. Ieskaties, lai uzzinātu vairāk – www.iizi.lv.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *