Daudzi parādnieki vairs nebūtu parādā un viņiem nebūtu jāatdod pēdējais, lai nomaksātu maksājumu, vai vienkārši sakot nebūtu jāņem kredīts, ko nevar atdot. Tad katrs dzīvotu ar to naudu kāda viņam ir un tērētu to mazumiņu, kurš viņam ir atlicis no mazās vai lielās algas. Varbūt cilvēki būtu skaudīgāki vai ne tik devīgi, jo saprastu cik smagi ir dzīvot bez liekas naudas, kad vairs nav uz ko paļauties, un nav kas sniedz palīdzīgu roku brīdī, kad ir nepieciešama papildus naudiņa, lai salabotu mašīnu vai vienkārši iegādājoties transporta biļeti.

Bet tomēr, mums nāktos atteikties no daudz vairāk lietām nekā mums liekas. Piemēram, ja mums ir ienākusi prātā jauna ideja, ar kuras palīdzību varam nopelnīt krietni vairāk naudas nekā pelnām, bet mums ir nepieciešams pirmais kapitāls, bet mums nav apkārt neviena, kurš var sniegt roku un palīdzēt atvērt uzņēmumu un iedot naudu pirmajam laikam, nebūtu neviena kurš varētu investēt mūsu idejā naudu. Aizņemoties ātro vai SMS kredītu, mēs ar tā palīdzību varam atvērt uzņēmumu vai realizēt mūsu ideju, jo zinām, ka naudu, kuru aizņemsimies, varēsim drīzumā atdot, jo esam visu kārtīgi izplānojuši. Bet, ja mums nav kredītu un nav draugu, kuri var izpalīdzēt ar naudu, tad mēs nevarēsim realizēt savas idejas un nevarēsim pamēģināt neko jaunu un paliksim ikdienas dzīvē ar ikdienas darbu, atsakoties no daudzām lietām, tikai, lai iekrātu naudu, ar kuras palīdzību varēsim realizēt savu ideju, bet naudas krāšana nav ātrs process, kur nu vēl gadījumā, ja mums ir jānomaksā vairāki rēķini un ir lieli izdevumi mājsaimniecībā. Tādēļ naudu krāsim lēnām, bet tik un tā vairāku gadu laikā sakrāto naudu gribēsim iztērēt kādā ceļojumā ar ģimeni un atpūsties no ikdienas rutīnas.

Sanāk, ka mūsdienās kredītiem ir liela nozīmē, jo bez tiem mūsu dzīve itin nemaz nebūtu vieglāka, bet gan mums nāktos lauzt galvu, lai izdomātu ko darīt. Atceries uz visiem laikiem – aizņemies atbildīgi un savādāk nekādīgi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *