pārtikas higiēnas apmācībasSanitārais minimums jeb minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā ir jāpārzina ikvienai personai, kurš darbojas pārtikas nozarē. Tādēļ Latvijas normatīvajos aktos noteikts, ka personām, kas iesaistījušās pārtikas apritē, obligāti jābūt apmācītām atbilstoši viņu veiktajiem pienākumiem attiecīgajā pārtikas aprites posmā.

Ja arī Tev aktuālas minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā, vens no variantiem ir šīs apmācības iziet internetā. Tādu opciju piedāvā Webapmaciba.lv. Webapmacība ir labs iespēja tiem, kuri nevēlas tērēt daudz laika – pārtikas higiēna tur apgūstama ātri un tieši Tev ērtā laikā un vietā.

Uzzini vairāk- https://webapmaciba.lv/minimalas-higienas-prasibas-partikas-uznemuma!

MINIMĀLĀS HIGIĒNAS SERTIFIKĀTS MAKSIMĀLI ĪSĀ LAIKĀ

Webapmacība piedāvā apgūt higiēnas prasības tiem, kuri strādā kādā no pārtikas uzņēmumiem. Apmācības paredzētas pārtikas apritē strādājošajiem I-III kvalifikācijas darbiniekiem (pavāriem, pavāru palīgiem, trauku mazgātājiem, pārdevējiem, apkalpotājiem u.c.) – visiem , kuriem ikdienas darbā būtiska pārtikas higiēna.

Ja nepieciešams sertifikāts par apmācībām, kuru laikā apgūta pārtikas higiēna, kopā ar Webapmacība to varēsi saņemt ātri maksimāli ērti. Taupi laiku un līdzekļus – reģistrējies mājas lapā un saņem visus nepieciešamos materiālus, kā arī nokārto eksāmenu īsā laika posmā.

Lai pieteiktos apmācībām, reģistrējies un apmaksā apmācību maksu interneta bankā vai ar rēķinu. Pēc maksājuma veikšanas pa e-pastu tiks nosūtītas apmācāmiem dalībai nepieciešamās paroles. Maksājot ar rēķinu, apmācāmo paroles tiks nosūtītas uz norādīto e-pasta adresi 3 darba dienu laikā.

DAUDZPUSĪGAS APMĀCĪBU TĒMAS UN NODERĪGI MATERIĀLI

Lai higiēna tiktu apgūta maksimāli efektīvi, Webapmācība sagatavotie pārbaudījumi un materiāli sastāv no 3 daļām – starptestiem, mācību materiāliem un eksāmena. Ja 20 % no eksāmena atbildēm ir pareizas, eksāmens ir nokārtots. Kursu laikā tiek apgūtas vairākas tēmas, piemēram, pārtikas drošība un aizsargātība, personāla higiēna, pārtikas higiēna, labas ražošanas prakse, kurā tiek ievērota pareiza higiēna , kā arī citas.

MĀCIES BEZ RISKA – WEBAPMACĪBA PIEDĀVĀ 100 % GARANTIJU

Webapmacība nodrošina 100 % garantiju – ja pasūtītās apmācības Tev vai Tava uzņēmuma darbiniekiem nav atbilstošas, Webapmaciba.lv garantē 100 % apmācību maksas atmaksāšanu.

Ja konstatēsi, ka apmācības neatbilst Tavām prasībām, 10 dienu laikā pēc apmācību pasūtīšanas sazinies ar webapmaciba.lv. E-pastā jānorāda firmas nosaukums, apmācību pasūtīšanas datums, apmācāmā vārds un uzvārds, kā arī lietotāja vārds. Jāpaskaidro arī tas, kādēļ  apmācība neapmierina. Ja skaidrojums būs atbilstošs, Webapmācības atmaksās par mācībām maksāto naudu.

Ja nepieciešams apgūt minimālās higiēnas prasības uzņēmumā, Webapmacības būs labs variants. Pārtikas higiēna ir būtiska daudzās iestādēs – mācies to mūsdienīgā veidā,  Webapmacibas.lv. Webapmācības – laba izvēle tiem, kuriem minimālās higiēnas prasības uzņēmumā jāapgūst steidzami. Kopā ar Webapmacibas.lv pārtikas higiēna apgūstama tikai dažās stundās.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *