galdu nomaOrganizē pasākumu? Tad Tev, iespējams, noderēs galdi un soli, kā arī cita veida aprīkojums

Pasākumu organizēšana ir laikietilpīgs un ļoti atbildīgs darbs, tādēļ ir tik labi vismaz tehnisko pusi uzticēt zinošiem speciālistiem. Tas ietaupīs laiku un nervus, lai nebūtu jāuztraucas, ka vējš aizpūtīs teltis vai dekorācijas. Profesionāļu komanda piegādās, uzstādīs un vēlāk arī demontēs pasākumā izmantoto aprīkojumu un teltis jebkurā vietā Latvijā. Aprīkojuma noma ir lielisks veids, kā piemeklēt tieši to, kas konkrētā brīdī nepieciešams visvairāk, piemēram, galdi un soli, bāra krēsli, nojume, zvaigznes telts vai jebkas cits.

Nojumes noma – risinājums dažādos pasākumos

Jebkuras nojumes noma ir izdevīgs risinājums pasākumiem, kur telpas ir par mazu un nevar precīzi zināt, cik cilvēku šo pasākumu apmeklēs. Izvēlei dažādu izmēru un augstumu nojumes un teltis visām vajadzībām. Tās tiek izmantotas, piemēram, gadatirgos, pilsētas svētkos un festivālos. Nojumes ērti papildināmas ar grīdu un citu vajadzīgo aprīkojumu. Īpaši noderīgi tas ir kāzās, biznesa tikšanās vai citos pasākumos, kur būtiska ir stabilitāte un ērtības.
Pieminēšanas vērta ir arī zvaigznes telts. Tā noderēs tādos pasākumos, kā festivāli, sporta pasākumi. Zvaigznes telts spilgtā krāsa un nestandarta forma labi izcelsies gan dārzā, gan pļavā, gan piemājas mauriņā! Zvaigznes telts uzstādīšana ir vienkārša, bet efekts – ne vien praktisks, bet arī spilgts un efektīvs.

Galdi un soli lieliskam pasākumam

Plašā izvēlē pieejami arī galdi un soli. To noma ļauj piemeklēt savam pasākumam
ērtāko un atbilstošāko inventāru. Izvēloties nomas pakalpojumus, izvēlētie galdi un soli tiks arī piegādāti un uzstādīti – turklāt tieši tādā skaitā, kā nepieciešams.
Svētkos var noderēt arī bāra krēsli, kas iederēsies visdažādākajos pasākumos un vietās, piemēram, privātās ballītēs vai kafejnīcas atklāšanā. Ja izvēlēsies attūrīga dizaina risinājumus, tie iederēsies visdažādākajos interjeros un pasākumos.
Lai pasākumi paliktu neaizmirstami un unikāli, to organizēšanā viennozīmīgi ir jāiesaista profesionāļi ar lielu pieredzi. Tie sniegs konsultācijas un atradīs vispiemērotāko aprīkojumu.
Ja vajadzīgi galdi un soli, nojumes, bāra krēsli, saliekamā skatuve vai jebkas cits, ieskaties labāko nomas servisu piedāvājumā!