images (1)Tie, kuriem, veicot darba pienākumus, nepieciešams darba apģērbs, zina, cik nozīmīgi ir, lai tas būtu ērts un praktisks. Ja meklē, kur pieejams darba apģērbs, kas atbilst tieši Tavām prasībām, apskati FNServiss.lv piedāvājumu, jo šī uzņēmuma speciālisti zina, ka labākais darba apģērbs palīdz palielināt darba efektivitāti, izvairīties no traumām un rada labu iespaidu par uzņēmumu. Kvalitāte un komforts – tā raksturojams FNServiss.lv darba apģērbs.

FNServiss.lv piedāvājumu klāstā ne vien darba apģērbs, bet arī cita veida pakalpojumi, piemēram, ugunsdrošība un darba drošība. Tās ir svarīgas katrā uzņēmumā, tādēļ tām jāpievērš liela vērība. Būtiski, lai viss būtu sakārtots saskaņā ar normatīvajiem aktiem – to uzrauga valsts darba inspekcija. Šo uzdevumu visvienkāršāk paveikt, izvēloties FNServiss – tad arī darba inspekcija būs apmierināta. Kā zināms, ugunsdrošība ir nozīmīgs faktors katrā uzņēmumā, tādēļ par to jāgādā laikus. FNServiss piedāvājumā vairāku veidu ugunsdrošības sistēmas, tai skaitā arī dūmu detektors, kas ļauj novērst tuvojošos nelaimi. Izvēlei dažādu veidu ierīces, tādēļ būs, no kā izvēlēties. Turklāt ikviens dūmu detektors ir vienkārši nopērkams – atliek tikai apmeklēt FNServiss mājas lapu un izvēlēties sev piemērotāko risinājumu.

Piedāvājumā ne vien dūmu detektors, bet arī cits aprīkojums, kas gādās par drošu darba vidi. Uzņēmuma speciālisti palīdzēs ar padomu , kā arī ļaus rast piemērotāko risinājumu. Pie FNServiss iespējams saņemt arī nepieciešamās instrukcijas un apmācības.

RŪPĒJIES PAR DROŠĪBU DARBĀ AR FNSERVISS.LV PAKALPOJUMIEM

Darba aizsardzība ir vēl viens nozīmīgs faktors – arī to ņem vērā darba inspekcija. Darba vides iekšējo uzraudzību piedāvā veikt arī FNServiss. Uzticot darbu šim uzņēmumam: ietaupīsi laiku un naudas līdzekļus, saņemsi bezmaksas konsultācijas un varēsi būt drošs, ka viss tiks izpildīts atbilstoši normām, kuras noteikusi darba inspekcija. FNServiss.lv piedāvā veikt risku novērtēšanu un vienmēr atrod piemērotākos risinājumus. Uzņēmuma veikalā var nopirkt arī dažādus darba aizsardzības līdzekļus.

Fnserviss.lv rūpējas arī par vides aizsardzību, piedāvājot ērti iegādāties absorbentu materiālus  un līdzekļus, lai varētu veiksmīgi nodrošināt  un veikt  preventīvos  pasākumus, kuri palīdz novērst tiešus kaitējuma draudus videi, un nepieļaut vai samazināt iespējamo kaitējumu tai.

FNServiss – viens no vadošajiem drošības  uzņēmumiem ne vien Latvijā, bet arī citās Baltijas valstīs, kas  palielinājis tirgu visos pārstāvētajos virzienos – ugunsdrošībā, darba aizsardzībā , kā arī drošības sistēmu jomā. Fnserviss.lv – zinoši speciālisti, kas ar savu atvērto komunikāciju spējuši padarīt drošību par mūsdienīgu ikdienu.

Fnserviss.lv  – moderni risinājumi lieliem un maziem uzņēmumiem. Darba apģērbs, dūmu detektors, kā arī citi piedāvājumi palīdzēs rūpēties par drošību gan ikdienā, gan tad, kad vizītē ierodas darba inspekcija.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *