darba inspekcijaDarba apģērbs ir nozīmīgs dažādās nozarēs strādājošiem. Izvēloties piemērotākos variantus, svarīgi, lai darba apģērbs ir ērts un praktisks lietošanā. Augstas kvalitātes darba apģērbs iztur slodzi un dažādos laika apstākļus, piemēram, vēju un lietu. Arī FNServiss.lv sortimentā kvalitatīvs darba apģērbs – piemēram, kombinezoni un puskombinezoni, bikses un halāti.

FNServiss.lv būs labs risinājums arī tad, ja gribi parūpēties par drošību uzņēmumā. FNServiss piedāvājumā ir ugunsdrošība, darba drošība, kā arī vides aizsardzība un civilā aizsardzība. Šie pasākumi nozīmīgi arī tad, ja Tavu uzņēmumu sola apciemot darba inspekcija. FnServiss.lv piedāvā parūpēties par normatīviem aktiem atbilstošu ugunsdrošību, nodrošinot modernākos risinājumus – ugunsdrošības komplektus, objektu ugunsdrošības novērtējumu, dažādas apmācības , kā arī citus pakalpojumus. Ir padomāts arī par ugunsdrošības signalizācijām un sistēmām, piedāvājumā, piemēram, dūmu detektors. FNServiss.lv pieejamais dūmu detektors  noderēs gan uzņēmumos, gan mājokļos. Uzņēmuma piedāvātie dūmu detektori pieejami vairākās krāsās. Parūpējies par ugunsdrošību kopā ar FNServiss.lv, un arī darba inspekcija būs apmierināta.

Uzzini vairāk – http://fnserviss.lv/darba-aizsardziba-un-kompetenta-institucija/!

Tāpat piedāvājumā arī ugunsdzēsības inventāra pārbaude un apkope, objektu ugunsdrošības novērtējums, mācības, instruktāžas un praktiskās nodarbības, kursi ugunsdrošībā un civilajā aizsardzībā, objektu apsekošana , kā arī citi pakalpojumi. Kompānijā darbojas speciālisti, kuri vienmēr palīdzēs izvēlēties, kurš ir labākais dūmu detektors, kā arī sniegs konsultācijas, ja nepieciešams cits risinājums.

DARBA AIZSARDZĪBAS SISTĒMAS IZVEIDE UZŅĒMUMIEM

Darba aizsardzība ir vēl viens nozīmīgs faktors – arī to ņem vērā darba inspekcija. Darba vides iekšējo uzraudzību piedāvā veikt arī FNServiss. Uzticot darbu šim uzņēmumam: ietaupīsi laiku , kā arī naudu, saņemsi bezmaksas konsultācijas un varēsi būt drošs, ka viss tiks izpildīts atbilstoši normām, ko noteikusi darba inspekcija. FNServiss.lv piedāvā veikt risku novērtēšanu un vienmēr atrod piemērotākos risinājumus. Uzņēmuma veikalā var nopirkt arī darba aizsardzības līdzekļus.

Vēl viena Fnserviss.lv pārstāvēta joma – vides aizsardzība. Piedāvājumu klāstā ne vien konsultācijas, bet arī dažādu veidu absorbenti un to bezmaksas prezentācijas.

FNServiss – viens no vadošajiem savas jomas uzņēmumiem Baltijas valstīs, kas spējis palielināt tirgu visos darbības virzienos – ugunsdrošībā, darba aizsardzībā un drošības sistēmu jomā. Fnserviss.lv – speciālisti, kas ar savu inovatīvo pieeju un atvērto komunikāciju spēj piedāvāt mūsdienīgus drošības risinājumus.

Nav būtiski, nepieciešams darba apģērbs, dūmu detektors vai kāds cits efektīvs risinājums darba aizsardzības un ugunsdrošības jomā, fnserviss.lv spēs palīdzēt! Parūpējies par drošību kopā ar fnserviss.lv, un arī darba inspekcija būs apmierināta!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *