riepasAutomašīnas sniedz ne tikai brīvību, bet prasa arī zināmas pūles. Riepu maiņa, akumulatori, eļļas un citi līdzekļi..tā ir tikai daļa no vajadzīgā. Un tieši tādēļ jāatrod labs riepu serviss. Ja gribi saņemt  augstvērtīgus pakalpojumus, lielisks variants būs riepu serviss Pirelli Key Point.

Ja aktuāla riepu maiņa, tai pieteikties ērti iespējams mājaslapā pkp.lv. Lai to izdarītu, jāatrod tuvākais Pirelli Key Point riepu serviss, jāizvēlas vēlamais datums un laiks, kad riepu maiņa tiks veikta, kā arī jānorāda informācija par to, kāda ir auto marka, reģistrācijas numurs, kāda veida riepas vajadzīgas (līdzi būs savas riepas vai plāno iegādāties jaunas riepas), kā arī tālruņa numurs un e-pasta adrese.

Lai saprastu, vai nepieciešama riepu maiņa, uzmanība jāpievērš riepu nodilumam. Tomēr speciālisti rekomendē pievērst uzmanību nodilumam arī ikdienā, piemēram, ja braukšana kļūst nestabila, īpaši slapjos laika apstākļos, ir jāveic riepu maiņa.

KVALITATĪVAS RIEPAS UN AUTO AKUMULATORI TAVAI AUTOMAŠĪNAI

Riepu serviss piedāvā kvalitatīvas ziemas, vasaras riepas, kā arī vissezonas riepas no labākajiem ražotājiem! Turklāt tiek nodrošināta arī labākās cenas garantija. Tas nozīmē – ja vajadzīgās riepas kādā citā vietā redzi par labākām cenām, sazinies ar Pirelli Key Point un , iespējams riepas saņemsi vēl lētāk! Pirelli Key Point riepu centros ir iespējams nopirkt arī moto riepas no slaveniem pasaules ražotājiem – Pirelli, Metzeler, Sava, Dunlop un Bridgestone. Sortimentā riepas visiem moto segmentiem.

Riepu serviss Pirelli Key Point būs piemērota izvēle arī tad, ja interesē auto akumulatori. Arī akumulatori ērti atrodami mājaslapā, ērti lietojamā meklētājā. Atzīmējot nepieciešamos kritērijus, tiks atlasīti tiem atbilstošie akumulatori. Turpat var iepazīties ar parametriem, kā arī to vai konkrētie auto akumulatori ir pieejami noliktavā.

Servisa piedāvājumā ne tikai auto akumulatori, bet arī akumulatori kravas automašīnām, smagajai tehnkai, moto tehnikai un agro tehnikai. Lai precīzi tiktu izvēlēti auto akumulatori, jāņem vērā automašīnas tehniskie parametri, piemēram, automašīnas marka un modelis, dzinēja kapacitāte un veids, kā arī citas nianses. Akumulatori – tā ir automašīnas sirds. Ļauj par to parūpēties profesionāļiem ar vairāk kā 20 gadu pieredzi!

UZTICAMĪBA UN KVALITĀTE

Lieliskas riepas un auto akumulatori atrodami Key Point servisā! Atrodi tuvāko un dodies turp, lai parūpētos par savu auto kvalitatīvi un droši!

Pirelli Key Point ir starptautisks projekts, kas apvieno vairāk nekā 700 riepu autocentru visā Eiropā. Baltijas valstīs starptautisko tīklu Key Point pārstāv SIA Latakko sadarbībā ar koncernu Pirelli. Savu darbību Latvijā tīkls uzsāka 2001. gadā, savukārt Igaunijas un Lietuvas tirgi pievienojās attiecīgi 2012. un 2013. gadā. Šobrīd Baltijas valstīs strādā jau 61 Key Point riepu serviss.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *