Brīžos, kad vajadzīgi papildu naudas līdzekļi, par daudzu novērtētu risinājumu kļuvis ātrais aizdevums. Un ne velti – tam pieteikties var neizejot pat no mājām. Turklāt ātrais aizdevums tiek izsniegts bez ķīlas un galvojuma.

Aizdevuma noformēšanas priekšnosacījumi

Ātrais aizdevums var kļūt par atbildi dažādos gadījumos, ja vien paturēsi prātā vairākus priekšnoteikumus.

Tev jābūt ar regulāriem ienākumiem

Noformējot aizdevumu, jāizvērtē savas iespējas to atmaksāt. Lai arī nereti kredīts bez darba izsniegts tiek, ņemot vērā citus pastāvīgos ienākumus, piemēram, pensiju vai stipendiju, tomēr kredītņēmējam jāņem vērā, ka kredīts bez darba aizdevēju piedāvājumā lielākoties nav .

Tev jāatbilst aizdevēja noteiktajam vecuma ierobežojumam

Otrs kritērijs, kas jāņem vērā – vecuma ierobežojums. Jāatceras, ka visbiežāk ātrie aizdevumi tiek izsniegti no 20 gadiem. Nosacījums kredītus izsniegt no 20 gadiem saistās ar vairāku aizdevēju vienošanos, lai veicinātu atbildīgu aizņemšanos. Taču ir arī tādi kredītdevēji, kas savus pakalpojumus izsniedz nevis sākot no 20 gadiem, bet, piemēram, no 18 gadu vecuma.

Tavai kredītvēsturei jābūt pozitīvai

Kredīta saņemšanā nozīme ir arī kredītvēsturei. Jāņem vērā – ātrais aizdevums ar negatīvu kredītvēsturi nav pieejams.

Vai ātrie aizdevumi ir izdevīgi?

Pie daļas kredītdevēju paņemt pirmo kredītu var bez procentiem, kas nozīmē – kredītam netiek pievienoti procenti. Pēc noteiktā termiņa jāatdod tikai tik, cik aizņēmies. Jāatceras, ka paņemt pirmo kredītu bez maksas var tikai aizdevēja jaunajie klienti, sākot ar otro aizņemšanās reizi kredītam tiek aprēķināti procenti. Paņemt pirmo kredītu bez maksas var uz salīdzinoši īsu termiņu – trīsdesmit dienām. Ilgtermiņa aizdevumi kā krediti bez procentiem izsniegti netiek.

Lai arī bezmaksas kredīts šķiet labs variants, jāatceras, ka tas tik un tā ir jāatmaksā. Turklāt – līgumā noteiktajā termiņā. Krediti bez procentiem pārtop par maksas aizdevumu pēc noteiktā termiņa beigām. Ja aizdevums netiek atdots laikā, jārēķinās ar soda procentiem vai jāpagarina atmaksas termiņš, kas arī ir maksas pakalpojums.

Tomēr, ņemot vērā, ka bezmaksas kredīts tiek izsniegts pie vairākiem aizdevējiem, tas nav vienīgais kritērijs, pēc kura izvēlēties labāko . Vēloties atrast labāko aizdevumu, jāņem vērā arī pieejamā kredīta summa, atmaksas termiņš , kā arī citas nianses.

Kā lietot kredītu kalkulatoru

Lai saņemtu informāciju par konkrētā aizdevuma izmaksām, būtisks ir kredītu kalkulators. Kredītu kalkulators izvietots aizdevēju mājaslapās, un ļauj iegūt vispārīgu informāciju par aizdevuma izmaksām. Kredītu kalkulators īpaši noder, ja ir plāns noformēt kredītu uz ilgāku laika posmu. Taču kredītu kalkulators tiek izmantots arī pirms īstermiņa aizdevumu noformēšanas.

Lai arī nebanku kredītiem ir daudz priekšrocību, piemēram, nereti pieejami krediti bez procentiem un kredīts bez darba, tomēr tā noformēšana ir atbildīgs solis. Aizņemies tikai tad, ja esi drošs, ka spēsi to atmaksāt noteiktajā laikā.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *